You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Sklizeň pícnin

Sklizeň pícnin

Stroje pro sklizeň pícnin

Rozšířené hledání

Balička píce Temak T-02

Balička píce Temak T-02 Základním modelem v portfoliu firmou TEMAK  vyráběných strojů je nesená balička s typovým  označením T-02. Tento model je určen především pro  stacionární balení a to buď přímo na poli, nebo na  farmě. Vzhledem k absenci ..

Lis na kulaté balíky 6250 RN

Svinovací lisy Kverneland 6250RN s kombinovanou pevnou lisovací komorou jsou ideálním řešením pro lisování zavadlé hmoty, sena nebo přeschlé slámy. Konstrukcí komory, která je tvořena v přední části pěti lisovacími válci a v zadní části laťkovým ře..

Obraceč píce OZ-272

Pracovní záběr 2,7 m Pro malé rozlohy Jednoduchý a výkonný Pojezdová kola standardně 16 x 6,5 Stabilizační vzpěry ve standardní výbavě..

Rozdružovač balíků Kverneland 864

Zcela nová řada rozdružovačů Kverneland 864 prošla výraznou modernizací ve srovnání s osvědčenou výrobní řadou rozdružovačů balíků Kverneland 850, aby vyhověla nejnáročnějším požadavkům, pokud jde o pohodlí obsluhy a bezproblémovou činnost stroje. ..

Rozdružovač balíků TEMAK T-R10

Hlavní funkcí tohoto stroje je rozdružování kulatých balíků slámy, sena i senáže. Rozdružovač balíků TEMAK s modelovým označením T-R10 je nesený stroj, jehož hlavní funkcí je rozdružování kulatých balíků slámy, sena i senáže. Stroj je navržen tak,..

Rozmetadla hnojiv KVERNELAND - Exacta

Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů rozmetadel si můžete stáhnout zde...

Rozmetadla hnojiv KVERNELAND CL1100

Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů rozmetadel si můžete stáhnout zde. Skladové rozmetadlo CL1100: hydraulicky ovládáané rozmetadlo, základní objem násypky 1100 l, plnící výška 100 cm, šířka násypky 220 cm, dva rozetací kotouče osaz..

Shrnovač píce Kverneland 9443 jednorotorový

Kompaktní shrnovač píce s jedním rotorem Kverneland nabízí několik kompaktních shrnovačů píce s jedním rotorem, navrženými pro použití s traktory s malým výkonem v koních, ale které zvládnou významný pracovní záběr. Shrnovač píce Kverneland s je..

Žací lišta KUBOTA - bočně nesená

  Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů žacích lišt si můžete stáhnout zde...

Žací lišta KUBOTA 1017 - bočně nesená PRODÁNO

  Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů žacích lišt si můžete stáhnout zde...

Žací lišta Kverneland  2624 M

Žací stroj Kverneland 2624M  je navržen pro agregaci s traktory nižší – střední třídy. Díky konstrukci bočně neseného stroje může být tento provozován v úhlu až 35° nahoru a 35°dolů. Kulaté žací disky zajišťují maximální ochranu proti vzpříčení než..

Balička píce Temak T-02N

Balička píce TEMAK s typovým označením T-02N je stacionární stroj s nakládacím ramenem, který je možné použít i pro mobilní balení. Všestranně použitelným modelem je balička vybavená nakládacím ramenem typového označení T-02N. Přestože je tento mo..