Přijďte na slavnostní otevření a vyhrajte hodnotné ceny

Vyhlášení soutěže:

Na otázku: "Tipněte si kolik kusů produktů celkem najdete vystaveno na naší prodejně.", odpovědělo celkem 289 soutěžících. Na naší prodejně bylo před slavnostním otevřením vystaveno 44568 kusů zastoupeno 2485 unikátními položkami. 

Nejblíže správné odpovědi byl tip 42.000 a vyhrává tak 1. cenu -  65 dílnou sadu nástrčných klíčů. 

Všechny výherce postupně kontaktujeme a předáme jim ceny, které byly vystaveny na stánku s tipovací soutěží.

Předání hlavní ceny výherkyni s nejlepším tipem. 

Snímek obrazovky 2023-10-11 v 10.30.44   

 

Slavnostní otevření se již blíží. Nezapomeňte si dát termín 6.-7.10.2023 do Vašeho kalendáře. Kromě slevové akce na celý sortiment nové prodejny a doprovodného programu nejen pro děti jsme pro Vás připravili také tombolu s hodnotnými cenami.

Při příležitosti slavnostního otevření prodejny se budete moci zapojit do naší tomboly. Slosování proběhne po ukončení celé akce, a to v pondělí 9.10.2023. Právě na této stránce se dozvíte jména výherců naší soutěže. 

 

Ceny, které můžete vyhrát: 

1. Sada nástrčných klíčů 1/4" + 1/2", 65dílná

Profesionální 65dílná sada nástrčných klíčů, 1/4" a 1/2" čtyřhran, s oboustrannou ráčnou s jemnými zuby a s různými nástrčnými klíči vyrobenými z chrom-vanadové oceli. V přehledně uspořádaném, pevném, odolném kovovém kufříku.

1

2. Dílenský svěrák 125 mm

Robustní ocelový svěrák vyrobený z kované oceli All-steel s indukčně kalenými nedemontovatelnými čelistmi a chráněným vřetenem. Svěrák je opatřen kovadlinou, která je vhodná pro lehké práce s kladivem, může být připevněn k pracovnímu stolu pomocí dvou šroubů.

3

3. Sada bitů 40dílná

Profesionální 40dílná sada bitů s různými bity vyrobenými z oceli S2. V přehledně uspořádaném, pevném, odolném kovovém kufříku.

2

 

4. Sada kleští, 3 ks

3dílná sada kleští s pohodlnými dvoubarevnými dvousložkovými protiskluzovými rukojeťmi. Sada obsahuje tři různé typy kleští: kombinované kleště, ploché prodloužené kleště a stranové štípací kleště.

4

a další krásné ceny jako lehátko, batoh, či hrníček

5