Předání traktoru Valtra T235 Versu

Předání traktoru VALTRA T235 Versu. Srdečně našemu zákazníkovi gratulujeme k novému přírůstku do jeho zemědělské rodiny. Věříme, že investovat do špičkového stroje značky VALTRA je pro něj správnou volbou. 

 

Proč zvolit právě traktor značky Valtra?

Traktory Valtra jsou uznávány pro jejich spolehlivost, všestrannost, odolnost a severské kořeny. Každý traktor je specificky navržen podle individuálních potřeb zákazníků, vyroben tak, aby odolal i těm nejdrsnějším klimatickým podmínkám a poskytoval perfektní výkon v nejtěžších pracovních podmínkách. Současné traktory Valtra kombinují finský Valmet a švédské Volvo BM. Předchůdce traktorů Valtra byl vyroben před více než sto lety v roce 1913, kdy Munktell uvedl na trh model 30-40. Ve Švédsku sahají kořeny společnosti do roku 1832, ve Finsku do roku 1951.

 

Valtra T 235 Versu - Spolehlivost a výkon, který překračuje očekávání!

🚜 Valtra T 235 Versu - synonymum pro výkon, komfort a inovaci. Tento traktor je stvořen pro ty, kteří vyžadují nejlepší výkon a spolehlivost ve svém zemědělském podnikání.

🌱 Výkonný motor, neomezené možnosti: S výkonným motorem Valtra T 235 Versu je každá práce na poli hračkou. Překonejte výzvy zemědělského provozu s lehkostí a efektivitou.

🔧 Konstrukce pro životnost a odolnost: Valtra T 235 Versu je postaven tak, aby vydržel i v nejnáročnějších podmínkách. S robustní konstrukcí a spolehlivými komponenty je to váš nezbytný společník pro dlouhodobý úspěch.

💡 Inovativní technologie pro vaše pohodlí: Užijte si každý okamžik práce s moderním interiérem a inteligentními funkcemi, které usnadní vaše každodenní úkoly.

Nečekejte déle a přidejte se k těm, kteří již využívají sílu a výkon Valtra T 235 Versu. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak tento traktor může změnit vaše zemědělské podnikání k lepšímu!