You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Kubota

Kubota

Kubota je v malotraktorech, traktorech a další technice tím, co je Toyota v automobilovém průmyslu: největší na světě.
I filozofie techniky podobná: bez zbytečných blikátek, zaměření na funkčnost a spolehlivost. Traktory Kubota postupně stoupají ve statistikách prodejů – síla značky se ukazuje – Kuboty jsou již nyní na čtvrtém místě v prodejích !
V ve statistikách prodejů malotraktorů a komunální techniky v ČR je na tom Kubota obdobně – nejvyšší příčky. Kuboty máme v nabídce již deset let – máme dostatek zkušeností, několikrát jsme byli v různých kategoriích „na bedně“. Náš showroom zahrnuje nejzajímavější typy – přijeďte vyzkoušet.

odkaz na výrobce

Rozšířené hledání

Kubota B1121 EC

Modely řady B1 pokračují ve více než 50leté výrobě a vývoji malotraktorů ve firmě Kubota. Tyto modely patřily vždy k tomu nejkvalitnějšímu, co značka nabízela. Pokud si tyto traktory kupují malozemědělci, lidé na tzv. záhumenky, nebo vinaři, nikdy ..

Kubota GR1600II

Motor Dvouválcový naftový motor o výkonu 13,6 HP, nepřímé mechanické vstřikování paliva, chlazení kapalinou. Motor je vybavený jedinečnou spalovací komorou E-TVCS, tento motor nabízí spotřebu paliva od 0,5 do 1,5 litru za 1 hodinu práce. Přenos..

Kubota G23HD

Nové dieselové traktorové sekačky G23LD/HD navazují na předcházející, velmi úspěšné modely G18 a G21LD/HD. Tato zcela nová koncepce traktorových sekaček je určena speciálně pro profesionální uživatele a zdokonaluje technické řešení předcházejících,..

Kubota M4072

Díky své všestrannosti a praktičnosti je Kubota M4072 traktor pro každodenní použití nejen pro menší farmáře, ale i pro práci ve stáji s krmným vozem. Skvělou manévrovatelnost a extrémně malý poloměr otáčení ocení uživatelé především při práci s če..