You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Agrometall

Agrometall
Agrometall s.r.o. Nový Dvůr vyrábí komunální techniku, jako jsou zametače, radlice, sypače a sněhové frézy, vyrábíme a vyvíjíme sami. Slibujeme vám proto, že robustní konstrukce obstojí i při náročné práci. Stroje vyrábí a servisuje od roku 1993 na kraji Heřmanova Městce. A od té doby se rozrostl na 82 odborníků, z nichž každý dbá na to, aby práce se stroji od firmy Agrometall byla radostí. Má moderní a výkonnou výrobní, diagnostickou a servisní techniku.
Sněhová radlice ZR-T 2400 Sněhová radlice ZR-T 2400

Zadní nesená radlice ZR-T 2400 na sníh je kvalitní radlice pro každodenní práci při odhrnování sněhu. Radlice je osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Trychtýřové provedení ohrnovacího štítu a velká světlost pod závěsem zaručují voln..

Sypač válečkový VS Sypač válečkový VS

Sypač válečkový VS Válečkový sypač za traktor je určen k posypu chodníků a komunikací inertním materiálem nebo solí. Jedná se o nesený stroj se závěsem kategorie I nebo II. Pracovním orgánem stroje je dávkovací váleček s litými segmenty, sesypáv..

Zametač ZK Zametač ZK

Zametače ZK Jediný typ zametače, který se vyrábí s průměrem válce 400 nebo 530 mm. Středový pohon a univerzální závěs dovolí připojení zametače k většině malotraktorů. Zametač je určen pro zametání běžných nečistot na zpevněných plochách (nap..

Sněhová radlice ZR-T 2 2400 Sněhová radlice ZR-T 2 2400

Zadní nesená radlice ZR-T2 na sníh je kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Radlice je osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu.  Trychtýřové provedení ohrnovacího štítu a velká světlost pod závěsem zaručují volný průchod odhrnov..

Sypač válečkový VS-T Sypač válečkový VS-T

Sypač komunikací VS-T Traktorový sypač VS-T je profesionální stroj, určen pro posyp vozovek a městských komunikací inertním nebo chemickým materiálem, což znamená, že výběrová kritéria pro údržbu silnic jsou jednoduchost, efektivnost a hospodárn..

Zametač SM Zametač SM

Zametače SM     Pasivní kartáče bez pohonu.     Možné připojení čelně nebo vzadu.     Vhodné do velmi prašného prostředí.     Slouží pro zametání všech materiálů – kamení, hlíny, bláta, listí, obalových materiálů, sněhu, pilin, hoblin, obilí,..

Sněhová radlice ZR-T 3 2600 Sněhová radlice ZR-T 3 2600

Zadní nesená radlice ZR-T3 na sníh je kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Radlice je osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu.  Trychtýřové provedení ohrnovacího štítu a velká světlost pod závěsem zaručují volný průchod odhrnov..

Zametač KM-T Zametač KM-T

Zametače KM-T Zametač je robustní osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Její přenastavení nevyžaduje přílišnou pracovní i časovou náročnost. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je rychle a ..

Zametač KM-S Zametač KM-S

Zametače KM-S Nesené zametače pro stavební a komunální stroje, slouží k zametaní dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť a ostatních ploch při celoročním nasazení. Zametač je robustní osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Její přenast..

Sněhová radlice ZR-T 3 2800 Sněhová radlice ZR-T 3 2800

Zadní nesená radlice ZR-T3 na sníh je kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Radlice je osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu.  Trychtýřové provedení ohrnovacího štítu a velká světlost pod závěsem zaručují volný průchod odhrnov..

Zametač KM-P Zametač KM-P

Zametače KM-P Nesené zametače pro traktory, malotraktory a komunální stroje, slouží k zametaní dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť a ostatních ploch při celoročním nasazení. Jedna se o nejlacinější variantu zametačů. Zametač je robustní osvědčen..

Zametač KM-M Zametač KM-M

Zametače KM-M Nesené zametače pro malotraktory a komunální stroje, slouží k zametaní dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť a ostatních ploch při celoročním nasazení.  Jsou určeny pro všechny, kterým není  lhostejně v jakém prostředí se pohybují.  ..