You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kverneland

Kverneland
Kverneland
Kompaktor KVERNELAND - TLD, TLG

Přesný kultivátor Kverneland TLG pro přípravu seťového lůžka. Výkonný přesný kultivátor navržený pro optimální přípravu seťových lůžek pro cukrovku, brambory a zeleninu. Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů si můžete stáhnout zde...

Lis na kulaté balíky 6250 RN

Svinovací lisy Kverneland 6250RN s kombinovanou pevnou lisovací komorou jsou ideálním řešením pro lisování zavadlé hmoty, sena nebo přeschlé slámy. Konstrukcí komory, která je tvořena v přední části pěti lisovacími válci a v zadní části laťkovým ře..

Pluhy KVERNELAND - nesené otočné

Pluhy KVERNELAND - nesené otočné - podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů nesených otočných pluhů si můžete stáhnout zde. Pluh skladem KVERNELAND 150B počet radlic 3, rozestup 85 cm, závěsná hlava 150, odhrnovací deska č. 38, mechanick..

Postřikovač KVERNELAND - IKARUS

Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů postřikovačů si můžete stáhnout zde...

Rozdružovač balíků Kverneland 864

Zcela nová řada rozdružovačů Kverneland 864 prošla výraznou modernizací ve srovnání s osvědčenou výrobní řadou rozdružovačů balíků Kverneland 850, aby vyhověla nejnáročnějším požadavkům, pokud jde o pohodlí obsluhy a bezproblémovou činnost stroje. ..

Rozmetadla hnojiv KVERNELAND - Exacta

Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů rozmetadel si můžete stáhnout zde...

Rozmetadla hnojiv KVERNELAND CL1100
Nové!

Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů rozmetadel si můžete stáhnout zde. Skladové rozmetadlo CL1100: hydraulicky ovládáané rozmetadlo, základní objem násypky 1100 l, plnící výška 100 cm, šířka násypky 220 cm, dva rozetací kotouče osaz..

Secí stroje KVERNELAND - pneumatické

Secí stroje KVERNELAND pneumatické - podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů secích strojů si můžete stáhnout zde...

Shrnovač píce Kverneland 9443 jednorotorový

Kompaktní shrnovač píce s jedním rotorem Kverneland nabízí několik kompaktních shrnovačů píce s jedním rotorem, navrženými pro použití s traktory s malým výkonem v koních, ale které zvládnou významný pracovní záběr. Shrnovač píce Kverneland s je..

Žací lišta KUBOTA - bočně nesená

  Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů žacích lišt si můžete stáhnout zde...

Žací lišta KUBOTA 1017 - bočně nesená PRODÁNO

  Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů žacích lišt si můžete stáhnout zde...

Žací lišta Kverneland  2624 M

Žací stroj Kverneland 2624M  je navržen pro agregaci s traktory nižší – střední třídy. Díky konstrukci bočně neseného stroje může být tento provozován v úhlu až 35° nahoru a 35°dolů. Kulaté žací disky zajišťují maximální ochranu proti vzpříčení než..