You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Zametače

Zametače

Zametače

Zametač ZK

Zametače ZK Jediný typ zametače, který se vyrábí s průměrem válce 400 nebo 530 mm. Středový pohon a univerzální závěs dovolí připojení zametače k většině malotraktorů. Zametač je určen pro zametání běžných nečistot na zpevněných plochách (nap..

Zametač SM

Zametače SM     Pasivní kartáče bez pohonu.     Možné připojení čelně nebo vzadu.     Vhodné do velmi prašného prostředí.     Slouží pro zametání všech materiálů – kamení, hlíny, bláta, listí, obalových materiálů, sněhu, pilin, hoblin, obilí,..

Zametač KM-T

Zametače KM-T Zametač je robustní osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Její přenastavení nevyžaduje přílišnou pracovní i časovou náročnost. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je rychle a ..

Zametač KM-S

Zametače KM-S Nesené zametače pro stavební a komunální stroje, slouží k zametaní dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť a ostatních ploch při celoročním nasazení. Zametač je robustní osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Její přenast..

Zametač KM-P

Zametače KM-P Nesené zametače pro traktory, malotraktory a komunální stroje, slouží k zametaní dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť a ostatních ploch při celoročním nasazení. Jedna se o nejlacinější variantu zametačů. Zametač je robustní osvědčen..

Zametač KM-M

Zametače KM-M Nesené zametače pro malotraktory a komunální stroje, slouží k zametaní dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť a ostatních ploch při celoročním nasazení.  Jsou určeny pro všechny, kterým není  lhostejně v jakém prostředí se pohybují.  ..