You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Žací stroje

Žací stroje

Žací stroje

Žací lišta KUBOTA - bočně nesená

  Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů žacích lišt si můžete stáhnout zde...

Žací lišta KUBOTA 1017 - bočně nesená PRODÁNO

  Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů žacích lišt si můžete stáhnout zde...

Žací lišta Kverneland  2624 M

Žací stroj Kverneland 2624M  je navržen pro agregaci s traktory nižší – střední třídy. Díky konstrukci bočně neseného stroje může být tento provozován v úhlu až 35° nahoru a 35°dolů. Kulaté žací disky zajišťují maximální ochranu proti vzpříčení než..

Žací lišta KUBOTA - středové uchycení

  Podrobný katalog s výčtem jednotlivých modelů žacích lišt si můžete stáhnout zde...

Žací lišta Kverneland  2628 M

Žací stroj Kverneland 2628M  je navržen pro agregaci s traktory nižší – střední třídy. Díky konstrukci bočně neseného stroje může být tento provozován v úhlu až 35° nahoru a 35°dolů. Kulaté žací disky zajišťují maximální ochranu proti vzpříčení než..

Žací lišta  Kverneland 2632 M

Bočně nesené diskové žací stroje Žací stroj Kverneland 2632M  je navržen pro agregaci s traktory střední třídy. Díky konstrukci bočně neseného stroje může být tento provozován v úhlu až 35° nahoru a 35°dolů. Kulaté žací disky zajišťují maximální..

Žací lišta Kverneland  2832 M - středové uchycení

Středově nesený diskový žací stroj Na zádi nesený žací stroj Kverneland řady 2800 M vyniká značným pracovním záběrem 2,8 - 4,0 m při hmotnosti pouhých 806 - 940 kg, což znamená, že stroje je možno provozovat s traktory, jejichž výkon začíná již ..

Žací lišta Kverneland 2832 F - čelní

Čelně nesený žací stroj Vynikající schopnost přizpůsobit se pozemku, snadné ovládání a nízká hmotnost patří k charakteristickým vlastnostem těchto strojů. Stroje 2832 F se vyznačují vynikající kvalitou sečení a schopností přizpůsobit se pozemku ..