You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Rybartech

Rybartech

Rybartech – tuzemská malá rodinná firma, která si zakládá na preciznosti výroby, chytrých řešeních a fortelné práci. S jejich výrobky máme velmi dobré zkušenosti, použití v obcích i technických službách, dosahy ramen do 5,5 m. Agregace většinou zadní, ale provozujeme i Zetor Proxima s čelním ramenem. Hlava nepředsunutá, záběr 80 – 100 cm.

Příkopové žací rameno  RSR 20-35

Ramenová sekačka RSR slouží pro sekání travnatých ploch (příkopů) okolo silnic a komunikací. Sekačku lze namontovat na všechny druhy malotraktorů pomocí tříbodového závěsu kat.1. Traktor musí být vybaven vývodovým hřídelem s otáčkami 540 ot./min..

Příkopové žací rameno  RSR 37-42

Ramenová sekačka RSR slouží pro sekání travnatých ploch (příkopů) okolo silnic a komunikací. Sekačku lze namontovat na všechny druhy traktorů a pomocí tříbodového závěsu kat.1-2. Traktor musí být vybaven vývodovým hřídelem s otáčkami 540 ot./min..

Příkopové žací rameno  RSR 40-55

Ramenová sekačka RSR slouží pro sekání travnatých ploch (příkopů) okolo silnic a komunikací. Sekačku lze namontovat na všechny druhy traktorů pomocí tříbodového závěsu kat.2. Traktor musí být vybaven vývodovým hřídelem s otáčkami 540 ot./min. ..

Příkopové žací rameno  RSR 20-55P

Ramenová sekačka RSR slouží pro sekání travnatých ploch (příkopů) okolo silnic a komunikací. Příkopové rameno RSR 20-55P se montuje  na předek traktoru do TBZ (na předek traktoru se namontuje rameno s žací hlavou a hydraul. agregát s nádrží se n..