You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Balička píce Temak T-02

  • Výrobce: Temak
  • Kód výrobku: Balička píce Temak T-02
  • Dostupnost: Na objednávku

Balička píce Temak T-02

Základním modelem v portfoliu firmou TEMAK  vyráběných strojů je nesená balička s typovým  označením T-02. Tento model je určen především pro  stacionární balení a to buď přímo na poli, nebo na  farmě. Vzhledem k absenci nakládacího ramene je  nutné pro nakládání použít další manipulační  prostředek např. manipulátor popř. traktor s čelním  nakladačem. Z uvedeného vyplývá, že má-li být  dodržena správná technologie senážování, je vhodné  baličku T-02 umístit co nejblíže k místu konečného  uložení zabalených balíků tak, aby po zabalení již nedocházelo k dalším zbytečným manipulacím. Tím se výrazně sníží riziko poškození folie, tudíž i riziko následných škod způsobených nekvalitním krmivem.

Model T-02 se vyznačuje velmi robustní, leč technicky jednoduchou a lehkou konstrukcí, která spolehlivě a bezpečně umožňuje balení balíků až do hmotnosti 1,2 t a průměru až 160 cm. Základem stroje je rám s patkami, které zajišťují dostatečnou stabilitu při provozu stroje i bez uchycení na 3 bodovém závěsu traktoru tzn. stroj je konstruován i pro provoz s nezávislou hydraulickou jednotkou.

Baličky píce specifikace
Varianta:nesená Rozměry:2250 x 1650 x 1600 mm
Hmotnost:495 kg Max. průměr balíků:1600 mm
Max. hmotnost balíků:1200 kg Šířka folie:750 mm
Cena baličky od:158 000,- Kč bez DPH Příplatková výbava:elektrické ovládání EXCLUSIVE: automatické zastavení, odstřih i vyklopení TOPLINE: výbava Exclusive + dálkové ovládání + STOP funkce TOPLINE PLUS: výbava Topline + filtr hydr. oleje