You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Přepravníky kontejnerů

Přepravníky kontejnerů

Přepravníky kontejnerů - velmi populární a užitečné návěsy, zvláště k komunální sféře, odpadové a jinde. Nejmenší s nosností od 3 tun, největší až ke dvaceti tunám hmotnosti. Hydraulický mechanismus pevný (pro danou délku kontejnerů) nebo výsuvný (variabilní délka kontejnerů). Střední tonáž (s teleskopem) vyžaduje 3 okruhy hydrauliky traktoru nebo nutno doobjednat rozvaděč na podvozku.

Traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 7.5 - WTC

Traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 7,5 s celkovou povolenou hmotností 7 000 kg a nosností 5 550 kg. Ve standardní výbavě je nosič vybaven kloubovým hákovým mechanismem (optimální délka kontejnerů 3,9 m – rozměry „Avia"), variantně teleskopickým mec..

Traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 7 - WTC

Traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 7 je vybaven teleskopickým hákovým mechanismem a je ideální pro práci s kontejnery/nástavbami o délce 3,6 – 4,3 m. Celková povolená hmotnost nosiče je 9 000 kg a nosnost cca. 7 000 kg. Součástí standardní výbavy j..

Traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 8 - WTC

Traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 8 vyrábíme v jednonápravovém i dvounápravovém provedení. Obě varianty nosiče jsou ideální pro manipulaci s kontejnery/nástavbami o délce 3,9 – 4,6 m. Celková povolená hmotnost nosiče je 12 000 kg, nosnost podvozku..

Traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 10 - WTC

Traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 10 představuje s celkovou povolenou hmotností 14 000 kg a nosností 10 300 kg pomyslný "střed" celé výrobní řady PORTÝR. Nosič je již ve standardu vybaven teleskopickým hákovým mechanismem, automatickou parkovací b..