You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Obracení

Obracení

Obraceče píce

Obraceč píce OZ-272

Pracovní záběr 2,7 m Pro malé rozlohy Jednoduchý a výkonný Pojezdová kola standardně 16 x 6,5 Stabilizační vzpěry ve standardní výbavě..

Obraceč píce OZ-454

Obraceč OZ - 454 je čtyřrotorový obraceč se záběrem 4,5 m     Robustní a odolná konstrukce     Stabilizační tyče     Hydraulické skládání ramen     Automatická aretace ramen v transportní poloze     Pojezdová kola standardně 16x6,5-8     Ex..

Obraceč píce OZ-524S

Obraceč OZ - 524S je čtyřrotorový obraceč se záběrem 5,2 m a 7 rameny na každém rotoru.     Robustní a odolná konstrukce     Stabilizační tyče     Hydraulické skládání ramen     Automatická aretace ramen v transportní poloze     Pojezdová ko..

Obraceč píce nesený 8460

Ideální obraceče pro senoseč Kverneland 8460 je určen pro senoseč. Dodává se bohatou standardní výbavou jako tlumiči vibrací, robustní centrální jednotkou tvaru V a centrálním nastavením pro práci na okraji pozemku. Svojí kombinací 6 rotorů a pr..

Obraceč píce nesený 8576

Kverneland 8576 – produktivita v jádru Kverneland 8576 je zkonstruovaný pro perfektní práci za všech stavů plodin, vyžaduje minimální neproduktivní údržbu a má snížené přepravní rozměry.  S vysoce odolným plně uzavřeným čelním nosníkem je tento ..

Obraceč píce nesený 8590

Mimořádně spolehlivá práce Kverneland 090 je velmi kvalitní obraceč s pracovním záběrem  9,0 m. Obraceče se dodává s otočným tříbodovým čelním nosníkem zajišťujícím velmi vyrovnaný a přesvědčivý výkon. Díky převodovce robustní konstrukce v olejo..