You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Obracení

Obracení

Obraceče píce

Obraceč píce OZ-272

Pracovní záběr 2,7 m Pro malé rozlohy Jednoduchý a výkonný Pojezdová kola standardně 16 x 6,5 Stabilizační vzpěry ve standardní výbavě..

Obraceč píce OZ-454

Obraceč OZ - 454 je čtyřrotorový obraceč se záběrem 4,5 m     Robustní a odolná konstrukce     Stabilizační tyče     Hydraulické skládání ramen     Automatická aretace ramen v transportní poloze     Pojezdová kola standardně 16x6,5-8     Ex..

Obraceč píce OZ-524S

Obraceč OZ - 524S je čtyřrotorový obraceč se záběrem 5,2 m a 7 rameny na každém rotoru.     Robustní a odolná konstrukce     Stabilizační tyče     Hydraulické skládání ramen     Automatická aretace ramen v transportní poloze     Pojezdová ko..

Obraceč píce OZ-676

Stroj OZ - 676  má pracovní záběr 6,7 m a 6 pracovních rotorů. Jedná se o nejprodávanější stroj z produkce Strojíren Rožmitál. Obraceč OZ - 676 se transportuje v zavěšeném stavu, s nosníky svisle zvednutými. Amortizační tyče zajišťují stabili..

Obraceč píce Kverneland nesený 8460

Ideální obraceče pro senoseč Kverneland 8460 je určen pro senoseč. Dodává se bohatou standardní výbavou jako tlumiči vibrací, robustní centrální jednotkou tvaru V a centrálním nastavením pro práci na okraji pozemku. Svojí kombinací 6 rotorů a pr..

Obraceč píce Kverneland nesený 8576

Kverneland 8576 – produktivita v jádru Kverneland 8576 je zkonstruovaný pro perfektní práci za všech stavů plodin, vyžaduje minimální neproduktivní údržbu a má snížené přepravní rozměry.  S vysoce odolným plně uzavřeným čelním nosníkem je tento ..

Obraceč píce nesený Kverneland 8590

Mimořádně spolehlivá práce Kverneland 090 je velmi kvalitní obraceč s pracovním záběrem  9,0 m. Obraceče se dodává s otočným tříbodovým čelním nosníkem zajišťujícím velmi vyrovnaný a přesvědčivý výkon. Díky převodovce robustní konstrukce v olejo..