You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nás

MITRENGA a.s. – společnost s třicetiletými zkušenostmi v oboru traktorů, malotraktorů, zemědělské, lesnické, komunální a dopravní techniky. Nabízíme komplexní služby – prodej, servis, náhradní díly, dotační poradenství, financování, pojištění i služby znalecké kanceláře.
Prodej a naše služby poskytujeme ze dvou středisek: Střítež u Frýdku Místku a Přestavlky u Tršic – tak pokryjeme potřeby zákazníků ze severní a střední Moravy.

Naše reference:
Za dobu naší existence jsme dodali svým zákazníkům přes 700 ks nových traktorů a tisíce zemědělských, komunálních a jiných strojů.
Na všechny námi prodané stroje zajišťujeme plnohodnotný servis – máme tým zkušených servisních pracovníků s veškerou potřebnou výbavou. Provozujeme sklad s více než 12 000 položkami náhradních dílů.

Je nám ctí spolupracovat dlouhá léta s významnými dodavateli, např.:  Zetor, Kverneland, Kubota, WTC, Agrometall, Kuhn, Valtra, ZDT, Temak, Meprozet, JUTA, Ketris, KRAMP  a mnoha dalšími, snažíme se je co nejlépe zastupovat v oblasti severní a střední Moravy. Od r. 2023 jsme součástí obchodní skupiny Z-TEC Invest Group – dovozce techniky Kubota, Kverneland, Valtra, Kuhn a dalších – s těmito značkami se budete u nás setkávat stále častěji.

Rádi vám poradíme s výběrem nejvhodnější techniky a seznámíme vás s našimi službami.
Jsme vám k službám – tým MITRENGA a.s., tel: 602 569 109