You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O naší firmě

Všechno to začalo stavební buňkou s několika traktorovými díly na zahradě ve Stříteži, postupně se na volné ploše před domem začalo budovat zázemí. Pomalu – nikdy jsme nezískali žádnou dotaci, pracujeme “za své“….
Do současné doby jsme ve Stříteži vytvořili veškeré potřebné zázemí pro poskytování komplexních služeb v našem oboru prodeje malotraktorů, traktorů, zemědělské a komunální techniky, náhradních dílů a servisu. Dalším prodejním a servisním místem jsou Přestavlky u Přerova, odkud poskytujeme služby zákazníkům na střední Moravě. Je nám ctí spolupracovat dlouhá léta s významnými dodavateli, např.:  Zetor, Kverneland, Kubota, WTC, Agrometall, Kuhn, Valtra, ZDT, Temak, a mnoha dalšími, snažíme se je co nejlépe zastupovat v oblasti severní a střední Moravy.

Za celou dobu naší činnosti jsme dodali svým zákazníkům na 700 ks nových traktorů a tisíce zemědělských, komunálních a jiných strojů, provozujeme sklad s více než 12 000 položkami náhradních dílů. Velmi si vážíme našeho týmu 25 spolupracovníků, kteří jsou u nás většinou dlouhodobě - odborníci  na stroje, díly, servis, finance a vše potřebné, co musíme společně zvládnout. Jsme malá rodinná firma s mnoha zkušenostmi, zázemím s dobrými a poctivými spolupracovníky, jsme vám společně k dispozici.

NAŠI LIDÉ

Alois Mitrenga

Ředitel společnosti

Ing. Alois Mitrenga
+420 547 223 120
+420 602 710 182
alois@mitrenga.cz

Jiri Kuca

Obchodní ředitel

Jiří Kuča
+420 558 694 324
+420 602 215 512
kuca@mitrenga.cz

Eva Mitrengova

Ekonomický úsek

Eva Mitrengová
+420 547 223 120
eva@mitrenga.cz

Jana Mitrengova

Asistentka vedení společnosti

Ing. Jana Mitrengová
+420 724 051 022
jana@mitrenga.cz

Josef Ostry

Vedoucí zásobování

Ing. Josef Ostrý
+420 545 234 773
+420 602 783 013
zasobovani@mitrenga.cz

Jarmila Chodurova

Prodej náhradních dílů

Vedoucí prodeje
Jarmila Chodurová
+420 721 271 143
chodurova@mitrenga.cz

Filip Heckel

Vedoucí prodeje Kubota

Filip Heckel
+ 420 602 573 023
heckel@mitrenga.cz

Lukáš Halata

Prodej traktorů a strojů

Bc. Lukáš Halata
+420 602 223 228
halata@mitrenga.cz

Jakub Novotny

Prodej a servis strojů

(Přestavlky u Tršic)
Jakub Novotný
+420 725 949 499
novotny@mitrenga.cz

 

administrativa servisu

Markéta Gajdzicová
+ 420 607 735 477
servis@mitrenga.cz

Lucie Turčínová

Administrativa

Lucie Turčínová
+420 602 569 109
prodej.stroju@mitrenga.cz