You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Návěsy k traktorům

Návěsy k traktorům

Návěsy k traktorům – jednoosé nebo dvouosé největší tonáže až tříosé. Dle nové legislativy výhradně s dvouhadicovým vzduchotlakým systémem.

Traktorový návěs Big 4.3 - WTC

Traktorový návěs BIG 3 je svými parametry vhodný zejména do zemědělských a komunálních provozů. Celková povolená hmotnost návěsu je 3 500 kg, nosnost 2 700 kg. Traktorový návěs BIG 3 je již ve standardním provedení vybaven jednoduchou nápravou BPW,..

Traktorový návěs Big 7.5 - WTC

Traktorový návěs BIG 7.5 je ideální za menší či střední typy traktorů do zemědělských a komunálních provozů. Již ve standardním provedení je součástí návěsu odpružená náprava ADR (40 km/hod.), automatická parkovací brzda, automatický zátěžový regul..

Traktorový návěs Big 9.7 - WTC

Traktorový návěs BIG 9.7 je kromě zemědělských provozů oblíbený i v provozech komunálních či u subjektů zajišťujících technické služby apod. Ve standardní výbavě je návěs sklopný do tří stran, je vybaven odpruženou nápravou ADR (40 km/hod.), automa..

Traktorový návěs třístranný NS3

Traktorový návěs - třístranný sklápěč NS3 je univerzální vůz vhodný na malou farmu nebo do komunálních služeb. Je schopen být nasazen pro přepravy obilí, sena, krmiva, senáže nebo kusového materiálu. Nosnost modelu NS3 jsou 3 tuny materiálu. Kat..

Traktorový návěs Big 13.10 - WTC

Traktorový návěs BIG 13.10 patří s celkovou povolenou hmotností 13 000 kg mezi naše největší jednoosé návěsy. Návěs BIG 13.10 vyrábíme v provedení s vanovou dozadu sklopnou či třístranně sklápěnou korbou (typ Fuhrmann). Návěs je již ve standardní v..

Traktorový návěs třístranný NS5

Traktorový návěs - třístranný sklápěč NS5 je univerzální vůz vhodný na malou farmu nebo do komunálních služeb. Je schopen být nasazen pro přepravy obilí, sena, krmiva, senáže nebo kusového materiálu. Nosnost modelu NS5 je 5 tun materiálu. Katalo..

Traktorový návěs třístranný NS6

Traktorový návěs - třístranný sklápěč NS6 je univerzální vůz vhodný na malou farmu nebo do komunálních služeb. Je schopen být nasazen pro přepravy obilí, sena, krmiva, senáže nebo kusového materiálu. Nosnost modelu NS6 je 6 tun materiálu. Katalo..

Traktorový návěs Big 12.9 - WTC

Traktorový návěs BIG 12.9 vyrábíme ve valníkové variantě (bočnice typu Fuhrmann) bočnic sklopných do tří stran nebo s klasickou vanovou korbu sklopnou dozadu. Již v základním provedení je návěs vybaven výškově stavitelnou ojí, hydraulickou podpěrou..

Traktorový návěs Big 12.9 - WTC

Traktorový návěs BIG 12.9 vyrábíme ve valníkové variantě (bočnice typu Fuhrmann) bočnic sklopných do tří stran nebo s klasickou vanovou korbu sklopnou dozadu. Již v základním provedení je návěs vybaven výškově stavitelnou ojí, hydraulickou podpěrou..

Traktorový návěs Big 14.10 - WTC

Traktorový návěs BIG 14.10 vyrábíme v provedení s klasickou vanovou korbou (výška bočnice 1 m nebo 1,5 m) nebo valníkovou korbou do tří stran sklápěnou (bočnice 1,2 m; typ Fuhrmann). Traktorový návěs BIG 14.10 lze vybavit jednou nebo dvěma odpružen..

Traktorový návěs Big 18.14 - WTC

Traktorový návěs BIG 18.14 má celkovou povolenou hmotnost 18 500 kg (variantně 16 500 kg) a nosnost 14 000 kg. Návěs je vybaven odpruženou nápravou ADR (TANDEM či BOOGIE - vždy pro 40 km/hod.), která nabízí výborné jízdní vlastnosti, stabilitu a op..

Traktorový návěs Big 20.14 - WTC

Traktorový návěs BIG 20.14 patří k jednomu z nejoblíbenějších modelů této výrobní řady. Návěs disponuje celkovou povolenou hmotností 20 000 kg a nosností od 14 800 kg. Již ve standardní výbavě vůz disponuje automatickou parkovací brzdou, hydraulick..