You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Návěsy k malotraktorům

Návěsy k malotraktorům

Návěsy k malotraktorům –  jednoosé, nejmenší bez brzd, větší s nájezdovou brzdou.

Traktorový návěs PV 2000

Jednonápravový traktorový sklápěcí návěs PV 2000 je určen pro dopravu různých druhů materiálů na veřejných komunikacích, v zemědělství, lesním hospodářství, zahradnictví, zelinářství, stavebnictví a místní dopravě. Používá se především k přepravě s..

Traktorový návěs PV 3000

Jednonápravový traktorový sklápěcí návěs PV 3000 je určen pro dopravu různých druhů materiálů na veřejných komunikacích, v zemědělství, lesním hospodářství, zahradnictví, zelinářství, stavebnictví a místní dopravě. Používá se především k přepravě s..

Traktorový návěs PV 4000

Jednonápravový traktorový sklápěcí návěs PV 4000 je určen pro dopravu různých druhů materiálů na veřejných komunikacích, v zemědělství, lesním hospodářství, zahradnictví, zelinářství, stavebnictví a místní dopravě. Používá se především k přepravě s..

Traktorový návěs sklápěcí ANS-3500

Jednonápravový traktorový sklápěcí návěs ANS-3500 je určen pro dopravu různých druhů materiálů na veřejných komunikacích, v zemědělství, lesním hospodářství, zahradnictví, zelinářství, stavebnictví a místní dopravě. Používá se především k přepravě ..