You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Lisování

Lisování

Lisování píce

Lis na kulaté balíky 6250 RN

Svinovací lisy Kverneland 6250RN s kombinovanou pevnou lisovací komorou jsou ideálním řešením pro lisování zavadlé hmoty, sena nebo přeschlé slámy. Konstrukcí komory, která je tvořena v přední části pěti lisovacími válci a v zadní části laťkovým ře..

Lis na kulaté balíky 6250 SC14N

Svinovací lisy Kverneland 6250SC14N s kombinovanou pevnou lisovací komorou jsou ideálním řešením pro lisování zavadlé hmoty, sena nebo přeschlé slámy. Konstrukcí komory, která je tvořena v přední části pěti lisovacími válci a v zadní části laťkovým..

Lis na kulaté balíky 6716 SC14N PLUS

Svinovací lisy Kverneland řady 6700 PLUS s variabilní lisovací komorou jsou ideálním řešením pro lisování zavadlé hmoty, ale lze je využít i pro lisování suchých materiálů. Konstrukce komory, která je tvořena po celém obvodu pěti třívrstvými nekone..

Lis na kulaté balíky 6716 SC14NFW PLUS

Kombinované svinovací lisy Kverneland řady 6700 FW PLUS s variabilní lisovací komorou jsou ideálním řešením pro lisování zavadlé hmoty s okamžitým zabalením do folie, ale lze je využít i pro lisování suchých materiálů. Konstrukce komory, která je t..