You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Štěpkovače

Štěpkovače

Štěpkovače

Štěpkovač LS 200 T

LS 200 T je štěpkovač dřevní hmoty pro maximální průměr vkládaného materiálu 200 mm a pro agregaci za traktor. Štěpko­vač je možné připojit za traktor s tříbodovým závěsem katego­rie 2. Pro pohon je zapotřebí vývodový hřídel od 750 do 1000 ot./min...

Štěpkovač LS 100/27 CB

Štěpkovač na benzín s brzděným podvozkem LS 100/27 CB je štěpkovač dřevní hmoty pro maximální průměr vkládaného materiálu 100 mm. Je určen k likvidaci větví, kmenů, keřů, kůry a dalších nadzemních částí rostlin. Štěpkovač je vybaven hydraulicky ..

Štěpkovač LS 160 TT
Nové!

Výkonný štěpkovač za traktor na točně se závěsem pro přívěs 8t LS 160 TT je výkonný kom­paktní štěpkovač dřevní hmoty pro maximální průměr vkládaného materiálu 160 mm a pro agregaci za traktor. Štěpko­vač je možné připojit za traktor s tříbodový..

Štěpkovač LS 160 T
Nové!

Výkonný štěpkovač za traktor (1000 ot/min) LS 160 T je výkonný kom­paktní štěpkovač dřevní hmoty pro maximální průměr vkládaného materiálu 160 mm a pro agregaci za traktor. Štěpko­vač je možné připojit za traktor s tříbodovým závěsem katego­rie ..

Štěpkovač LS 160 DWBS
Nové!

Výkonný štěpkovač na naftu a s brzděným podvozkem se stavitelnou ojí (25 HP) LS 160 DWBS je výkonný kompaktní štěpkovač dřevní hmoty pro maximální průměr vkládaného materiálu 160 mm. Je určen k likvidaci větví s listím i jehličím, kmenů, keřů, k..

Štěpkovač LS 95 T
Nové!

Zahradní štěpkovač za malotraktor Štěpkovač LS 95 T se vyznačuje vysokým výkonem a jednoduchou konstrukcí. Stroj je vybaven dvěma řezacími noži a protiostřím. Výměnu nebo kontrolu nožů je možné provést po jednoduchém odklopení násypky. Vkládán..

Štěpkovač LS 160 DWB
Nové!

Výkonný štěpkovač na naftu a s brzděným podvozkem (25 HP) LS 160 DWB je výkonný kompaktní štěpkovač dřevní hmoty pro maximální průměr vkládaného materiálu 160 mm. Je určen k likvidaci větví s listím i jehličím, kmenů, keřů, kůry a dalších nadzem..

Štěpkovač LS 160 PGB
Nové!

Výkonný štěpkovač na benzín a LPG s brzděným podvozkem (26,5 HP) LS 160 PGB je výkonný kompaktní štěpkovač dřevní hmoty pro maximální průměr vkládaného materiálu 160 mm. Je určen k likvidaci větví s listím i jehličím, kmenů, keřů, kůry a dalších..

Štěpkovač LS 160 PB
Nové!

Výkonný štěpkovač na benzín a s brzděným podvozkem (26,5 HP) LS 160 PB je výkonný kompaktní štěpkovač dřevní hmoty pro maximální průměr vkládaného materiálu 160 mm. Je určen k likvidaci větví s listím i jehličím, kmenů, keřů, kůry a dalších nadz..