You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Temak

Balička píce Temak T-02

Balička píce Temak T-02 Základním modelem v portfoliu firmou TEMAK  vyráběných strojů je nesená balička s typovým  označením T-02. Tento model je určen především pro  stacionární balení a to buď přímo na poli, nebo na  farmě. Vzhledem k absenci ..

Rozdružovač balíků TEMAK T-R10

Hlavní funkcí tohoto stroje je rozdružování kulatých balíků slámy, sena i senáže. Rozdružovač balíků TEMAK s modelovým označením T-R10 je nesený stroj, jehož hlavní funkcí je rozdružování kulatých balíků slámy, sena i senáže. Stroj je navržen tak,..

Balička píce Temak T-02N

Balička píce TEMAK s typovým označením T-02N je stacionární stroj s nakládacím ramenem, který je možné použít i pro mobilní balení. Všestranně použitelným modelem je balička vybavená nakládacím ramenem typového označení T-02N. Přestože je tento mo..

Balička píce Temak T-03

Model T-03 je dalším taženým strojem z portfólia baliček píce TEMAK. Umožňuje svážení dvou balíků za současného balení jednoho z nich. Balička píce s typovým označením T-03 je tažený stroj, který díky své konstrukci a nakládacímu rameni umožňuje s..

Balička píce Temak T-04

Balička píce TEMAK s modelovým označením T-04 je nesený stroj, který je vhodný i do náročných podmínek kopcovitých terénů. Balička píce s modelovým označením T-04 je nesený stroj, jehož současná podoba je dána dlouholetým vývojem a testováním v ob..

Balička píce Temak T-05

Profesionální a vysoce výkonným stroj, který je schopný vézt až 3 balíky najednou a který zaručeně uspokojí i toho nejnáročnějšího farmáře. Balička píceT-05 je v současné době nejmodernější a nejvýkonnější stroj v sortimentu firmy TEMAK. Při jejím..