You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Traktory

Traktory

Zetor vyrábí traktory od r. 1946, za celou dobu jich vyprodukoval přes 1,2 mil. ks. Zetory mají slavnou historii v mnoha zemích světa, fabrika prošla mnohými vzestupy i problémy, ale vyrábí i nadále traktory jednoduché a spolehlivé. Bohužel emisní šílenství postupně ubírá z možnosti používání svých motorů, budeme se muset připravit patrně na přechod na nějaký euro motor. Ale zatím v hlavních typech jsou motory Zetor ! Pro prodej traktorů Zetor máme veškeré potřebné zázemí: showroom, zajištěné financování, sklad s 12 000 položkami náhradních dílů, výkonný servis a dlouholeté zkušenosti.

Web výrobce Zetor

Rozšířené hledání

Zetor Crystal HD 170

Zetor CRYSTAL představuje nejvýkonnější a nejlépe vybavený traktor v portfoliu značky ZETOR. Šestiválcový motor s výkonem až 171 koní jej předurčuje k práci na středních a velkých farmách, k využití v rostlnné výrobě, k agregaci s různými zemědělsk..

Zetor Proxima HS 120

Zetor Proxima HS 120 - hlavní výhody: Univerzální, spolehlivý, robustní, provedení BEZ Ad Blue "Celotuzemský" traktor ( hlavní uzly - brněnská výroba - jednodušší servis, levnější náhradní díly). Motor Zetor, mechanické vstřikování bez common ..