You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Dopravní technika

Dopravní technika

Dopravní technika zahrnuje více kategorií přípojných vozidel v tonáži od 1 – 24 tun nostnosti. Spolupracujeme dlouhodobě s našimi dodavateli, preferujeme tuzemské výrobky ( WTC, ZDT, Agrosevis Šálek, Vares ) nebo dovozy od prověřených výrobců. V nabídce máme návěsy a přívěsy pro veškeré výkonové kategorie malotraktorů a traktorů.
Pozn: návěs přenáší část své hmotnosti na traktor ( mohu být jedno až tříosé ), kolmé zatížení = přenos části hmotnosti na traktor od 8 t nosnosti návěsu většinou 2 t. Agregace návěsu: horní závěs ( většinou do 1 500 kg kolmého zatížení nebo do agroháku ( 2 000 kg kolmého zatížení ). Nejlepším druhem agregace je spojovací zařízení K 80m kdy se ze soupravy traktor + návěs stane kinematicky jedno vozidlo – nedochází k rázům a opotřebením.

Rozšířené hledání

Traktorový návěs PV 4000

Jednonápravový traktorový sklápěcí návěs PV 4000 je určen pro dopravu různých druhů materiálů na veřejných komunikacích, v zemědělství, lesním hospodářství, zahradnictví, zelinářství, stavebnictví a místní dopravě. Používá se především k přepravě s..