You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Cisterny

Cisterny

Cisterny jsou dodávány v objemech od 3 do 30 tisíc litrů, většinou návěsové provedení, agregace do horního závěsu, agroháku i K 80. Menší jednoosé (do cca 8 000 l), střední kategorie dvouosé, až po maximání kapacitu – tříosé. Většinou dovozové stroje, ale od prověřených dodavatelů. Mnoho variant výbavy. Cisterny mohou být dodány i v provedené kontejnerová nástavba.

Cisterna PN20 - MEPROZET

Cisterna Meprozet PN  je určena k přepravě vody, kejdy, fekálií a podobně. Konstrukce je samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm.  Standardní vybavení: Jednoosá náprava ADR Sací tlaková hadic..

Cisterna PN30 - MEPROZET

Samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm Jednoosá náprava FAD Sací tlaková hadice  Ø 110 mm (4") dlouhá 6m (1ks) s košem Kompresor JUROP vybavený obousměrným bezpečnostním ventilem Rozstřikovací ..

Cisterna PN40 - MEPROZET

Cisterna Meprozet PN 40 je určena k přepravě vody, kejdy, fekálií a podobně. Konstrukce je samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm. Součástí dodávky jsou klíny pod kola (2ks), blatníky, zástěrky, tr..

Cisterna PN50 - MEPROZET

Cisterna Meprozet PN 50 je určena k přepravě vody, kejdy, fekálií a podobně. Konstrukce je samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm.  Podrobnější technické údaje ke stažení zde...

Cisterna PN60 - MEPROZET

Cisterna Meprozet PN 60 je určena k přepravě vody, kejdy, fekálií a podobně. Konstrukce je samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm.  Cisternu PN 60 si můžete vybrat ve dvou modelech - standard a ..

Cisterna PN70 - MEPROZET

Cisterna Meprozet PN 70 je určena k přepravě vody, kejdy, fekálií a podobně. Konstrukce je samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm.  Cisternu PN 70 si můžete vybrat ve dvou modelech - standard a ..

Cisterna PN80 - MEPROZET

Cisterna Meprozet PN 80 je určena k přepravě vody, kejdy, fekálií a podobně. Konstrukce je samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm.  Cisternu PN 80 si můžete vybrat ve dvou modelech - standard a ..

Cisterna PN90 - MEPROZET

Cisterna Meprozet PN 90 je určena k přepravě vody, kejdy, fekálií a podobně. Konstrukce je samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm.  Cisternu PN 90 si můžete vybrat ve třech modelech - standard, ..

Cisterna PN100 - MEPROZET

Cisterna Meprozet PN 100 je určena k přepravě vody, kejdy, fekálií a podobně. Konstrukce je samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm.  Cisternu PN 100 si můžete vybrat ve třech modelech - standard..