You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
TracLift

TracLift

Také si myslíte, že na český traktor patří český nakladač?  Doporučujeme čelní nakladače Trac Lift. Pevná konstrukce, robustní, z tuhých profilů, jednodušeji opravitelné s výrazně nižšími cenami dílů a hlavně pracovního nářadí. Trac Lift je možné použít nejen na všechny traktory Zetor, ale vyrábí se prakticky na všechny hlavní značky traktorů – i když máte „jiný“ traktor, rádi vám na něj nabídneme čelní nakladač Trac Llift.

Čelní nakladač TracLift TL 140 SL

Čelní nakladač TracLift TL 140 SL vhodný k agregaci s traktory Zetor, Kubota, CASE, John Deere, Belarus, Deutz Fahr či Massey Ferguson. Čelní nakladače značky TracLift jsou konstruovány tak, aby urychlili a usnadnili práci, a zaručili vám opravd..

Čelní nakladač TracLift TL 240 SL

Čelní nakladač TracLift TL 240 SL vhodný k agregaci s traktory Zetor, Kubota, CASE, John Deere, Belarus, Deutz Fahr či Massey Ferguson - střední třídy. Čelní nakladače značky TracLift jsou konstruovány tak, aby urychlili a usnadnili práci, a zar..

Čelní nakladač TracLift TL 340 SL

Čelní nakladač TracLift TL 340 SL vhodný k agregaci s traktory Zetor, Kubota, CASE, John Deere, Belarus, Deutz Fahr či Massey Ferguson - vyšší třídy. Čelní nakladače značky TracLift jsou konstruovány tak, aby urychlili a usnadnili práci, a zaruč..