You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Balička píce Temak T-02N

  • Výrobce: Temak
  • Kód výrobku: Balička píce Temak T-02N
  • Dostupnost: Na objednávku

Balička píce TEMAK s typovým označením T-02N je stacionární stroj s nakládacím ramenem, který je možné použít i pro mobilní balení.
Všestranně použitelným modelem je balička vybavená nakládacím ramenem typového označení T-02N. Přestože je tento model vyvinut především pro stacionární balení, je možne jej použít i pro balení mobilní tedy balení, kdy je stroj používán i ke svážení balíků z pole. V případě stacionárního balení je samozřejmě možné jej použít jak na poli, tak na farmě. Stejně jako u základního modelu T-02 je pro rychlejší práci při stacionárním balení vhodné použít dalšího manipulačního prostředku. V případě balení mobilního je však nutné použít traktor váhové kategorie Z7245 a vyšší. V takovém případě je možné bezpečně převážet jeden balík. Převážení dvou balíků není dovoleno. Má-li být dodržena správná technologie senážování, je vhodné baličku T-02N umístit popř. balíky vyklápět co nejblíže k místu konečného uložení zabalených balíků tak, aby po zabalení již nedocházelo k dalším zbytečným manipulacím. Tím se výrazně sníží riziko poškození folie, tudíž i riziko následných škod způsobených nekvalitním krmivem.
Model T-02N se vyznačuje velmi robustní, leč technicky jednoduchou a lehkou konstrukcí, která spolehlivě a bezpečně umožňuje balení balíků až do hmotnosti 1,2 t a průměru až 160 cm. Základem stroje je rám s patkami, které zajišťují dostatečnou stabilitu při stacionárním provozu stroje, dále nakládací rameno uložené tak, aby nakládání balíků probíhalo vpravo ve směru jízdy. Na nakládacím rameni je možné nastavit variabilní rozteč, která umožňuje pohodlné nakládání balíků o různých průměrech. Pro lepší a pohodlnější nakládání v kopcovitém terénu je balička vybavena funkcí přiklopení stolu k nakládacímu rameni, čímž je vyloučeno riziko přepadnutí balíku přes stůl.

Baličky píce specifikace
Varianta:nesená, samonakládací Rozměry:2280 x 1805 x 1605 mm
Hmotnost:595 kg Max. průměr balíků:1600 mm
Max. hmotnost balíků:1200 kg Šířka folie:750 mm
Cena baličky od:209 000,- Kč bez DPH Příplatková výbava:elektrické ovládání EXCLUSIVE: automatické zastavení, odstřih i vyklopení. TOPLINE: výbava Exclusive + dálkové ovládání + STOP funkce. TOPLINE PLUS: výbava Topline + filtr hydr. oleje