Mitrenga a.s. eshop

PRODEJ STROJŮ: 558 694 324

Lucie Turčínová - administrativa, tel.: 602 569 109, prodej.stroju@mitrenga.cz

Obchodní zástupci:

Jiří Kuča - vedoucí prodeje, tel.: 602 215 512, kuca@mitrenga.cz

Jakub Novotný - Přerovsko, Olomoucko, tel.: 725 949 499, novotny@mitrenga.cz

Lukáš Halata - Frýdecko- Místecko, Novojičínsko, tel.: 602 223 228 , halata@mitrenga.cz

SERVIS:

Kateřina Zientková - administrativa, tel.: 607 735 477, servis@mitrenga.cz

Filip Heckel - vedoucí servisu, tel.: 602 573 023, heckel@mitrenga.cz

PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ:

Jarmila Chodurová - vedoucí prodeje, tel.: 558 694 283, 721 271 143, chodurova@mitrenga.cz


O FIRMĚ
MITRENGA a.s.

Vítejte na webových stránkách společnosti MITRENGA a.s. Společnost působí na českém trhu již od roku 1993 jako fyzická osoba Ing. Alois Mitrenga a od roku 2001 jako akciová společnost. Hlavní činností firmy je prodej zemědělské, dopravní a komunální techniky, náhradních dílů a servis strojů ve vlastním firemním areálu. Sídlo firmy a divize zásobování se nachází v Brně, prodej náhradních dílů, strojů a servis pak ve Stříteži u Českého Těšína.

Mitrenga a.s. - areál firmy

 

V roce 2012 jsme pro vás ve Stříteži rozšířili stávající prodejní plochu a otevřeli novou prodejní halu, která slouží k prodeji nových strojů a náhradních dílů – doplňkového sortimetu. Nová hala je napojena na původní prodejnu náhradních dílů, vznikl tedy souvislý obchodní prostor dlouhý přes 100 m. Nové prodejní hale dominuje prosklený showroom v přední části.

Obrázky k nahlédnutí zde.Pro své zákazníky a zájemce o zemědělskou techniku pořádáme odborné semináře a výstavy pod názvem AGROfestival.

?


 

Prodej náhradních dílů a doplňkového sortimetu

Svým zákazníkům nabízíme široký sortiment náhradních dílů, disponujeme 12 000 položkami ve vlastním skladu ND.  Kromě náhradních dílů na zemědělskou techniku nabízíme také vše potřebné pro chovatele zvířat, farmářské a veterinární pomůcky, dále hospodářské potřeby, pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky a drogistické zboží. Nezapomínáme ani na naše nejmenší zákazníky, kterým můžeme nabídnout pěkné hračky od různých výrobců. Pro stálé zákazníky máme připraveny akční ceny a slevy. Více o prodejně náhradních dílů najdete v sekci Náhradní díly. 

Prodej strojů a zemědělské techniky

Jsme autorizovaným regionálním prodejcem mnoha strojů a zařízení. Kromě samotného prodeje strojů vás také seznámíme s různými alternativami financování a po konzultaci s odborníky vám doporučíme nejlepší variantu. Potřebujete-li poradit s výběrem vhodného stroje právě pro vás, kontaktujte naše prodejce – rádi vám poradí. Více o sortimentu prodávaných strojů najdete v sekci Traktory, stroje. 

Servis

Náš servisní tým je složen z vyškolených odborníků s dlouholetou praxí. Naši mechanici procházejí pravidelnými servisními školeními v ČR i v zahraničí, mohou vám proto nabídnout špičkové služby. Zajišťujeme záruční i pozáruční opravy zemědělské techniky a dalších strojů. Více o servisních službách najdete v sekci Servis. 

Naši prodejci náhradních dílů a strojů i servisní technici se těší na vaši návštěvu v areálu firmy MITRENGA a.s. ve Stříteži u Českého Těšína.

 

Nabízíme také služby znalecké kanceláře - soudního znalce oboru traktorů a zemědělství (oceňování a odhady vozidel a strojů, posuzování technického stavu a provádění technických expertíz). V případě zájmu o tyto služby volejte tel.: 603 230 602 nebo 541 238 378.

 

YjI0MWJkZj