PRODEJ STROJŮ: 558 694 324

Lucie Turčínová - administrativa, tel.: 602 569 109, prodej.stroju@mitrenga.cz

Obchodní zástupci:

Jiří Kuča - vedoucí prodeje, tel.: 602 215 512, kuca@mitrenga.cz

Jakub Novotný - Přerovsko, Olomoucko, tel.: 725 949 499, novotny@mitrenga.cz

Lukáš Halata - Frýdecko- Místecko, Novojičínsko, tel.: 602 223 228 , halata@mitrenga.cz

SERVIS:

Kateřina Zientková - administrativa, tel.: 607 735 477, servis@mitrenga.cz

Filip Heckel - vedoucí servisu, tel.: 602 573 023, heckel@mitrenga.cz

PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ:

Jarmila Chodurová - vedoucí prodeje, tel.: 558 694 283, 721 271 143, chodurova@mitrenga.cz


» Proběhlé akce roku 2011
Dny otevřených dveří Kvernelandu a Topagri

Společně s našimi zákazníky jsme navštívili Dny otevřených dvěří Kvernelandu a Topagri, které se konaly 22.-24.11.2011 v areálu společnosti v Berouně. 

 

Den Zetoru 26.10.2011

Ve středu 26.10.2011 proběhl v areálu výrobního závodu Zetor další Den Zetoru. Program byl opravdu nabitý - představení kompletního sortimentu, ukázky agregací Zetor Systém na všech řadách traktorů, přednáška prof. F. Bauera, již tradiční soutěže zručnosti, a také exkurze ve výrobním závodě.

Na Den Zetoru jsme pro vás připravili autobusový zájezd, děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.

Prohlédněte si fotogalerii zde.

 

 

 

Den s Valtrou ve Vyškově

Ve středu 14. září 2011 proběhl na vyškovském letišti první Den s Valtrou na Moravě. V průběhu akce měli návštěvníci možnost vyzkoušet traktory Valtra všech modelových řad. 

 

Pekoč Cup 17.9.2011

V sobotu 17.9.2011 se v Kempalandu u obce Bukovec sešli milovníci a obdivovatelé traktorů domácí výroby - konal se zde již 5. ročník Pekoč Cupu, kterého jsme se jako partneři akce také zúčastnili. V letošním roce došlo ke spojení dvou akcí - Pekoč Cupu a Traktor Trialu, který se konal naposledy v roce 2009 k Petrovicích u Karviné. Kromě připravených disciplín pro traktory domácí výroby proběhlo i měření sil diváků s traktorem Zetor Forterra. Přes veškeré úsilí 50 gorolů a důrazného povzbuzování moderátorem Rudou z Ostravy traktor Zetor vyhrál! Do druhého kola však horalé posílili tým o dalších 25 lidí a tam již traktor byl slabší...
Kromě vystavených traktorů Zetor byly k vidění i lehké traktory Kubota, a také svahový žací stroj CanyCom. Sjezdový areál se ukázal jako velmi vhodný pro ukázku dovedností svahové sekačky CanyCom, která má extrémní rejd i svahovou dostupnost.
Zajímavé akce se účastnilo přes 1 200 (platících!) diváků. Díky organizátorům za pozvání.

Prohlédněte si fotogalerii zde.

 

 

Cena města Přerova v parkurovém skákání

V sobotu 17.září 2011 jsme se jako partneři akce zúčastnili 15. ročníku Ceny města Přerova v parkurovém skákání, která se konala v areálu Střední školy zemědělské v Přerově. Návštěvníkům akce jsme předvedli traktor ZETOR Forterra 135. 

 

Zetor den Hranice 31.5.2011

Poslední květnový den byl nejen ve znamení krásného slunečného počasí, ale také ve znamení Zetor dne v areálu hranického letiště. Program byl opravdu nabitý. Návštěvníky i pořadatele přivítal p. Miloš Šubr - vedoucí prodeje pro ČR a SR, stručně přiblížil historii značky Zetor a připomněl, že Zetor v letošním roce slaví výročí 65 let. Následovalo postupné představení jednotlivých traktorů, které byly na akci k vidění, včetně všech agregací. Po tomto úvodu již nic nebránilo tomu, aby p. Alois Mitrenga (MITRENGA a.s.) představil návštěvníkům p. prof. Františka Bauera, CSc. a společně se chopili zodpovězení avizovaného dotazu: „Oráte úsporně?“ Prof. Bauer během své přednášky představil výsledky praktického měření parametrů orby, které společně s pracovníky Vývojového ústavu traktorů v Brně v předcházejících dnech provedli. Dále se všichni zúčastnění mohli zapojit do jízd zručnosti, ve kterých si vyzkoušeli zacouvat traktorem s vlečkou do garáže. První cenou byl Zetorem avizovaný vyhlídkový let. Vyvrcholením odpoledního programu bylo porovnání sil 100 lidí a 100 koní. Byla to opravdu přetahovaná, chvíli vedl traktor, chvíli lidé, ale hlavní bylo, že se všichni dobře bavili. Průběh celého Zetor dne je zachycen ve fotogalerii. Děkujeme všem návštěvníkům Zetor dne a těšíme se na další setkání.

Fotolagerie zde.

 

 

15. Den Kvernelandu v Bečvárech

Ve středu 25. května 2011 se konal jubilejní 15. Den Kvernelandu v Bečvárech. Po oficiálním zahájení akce generálním ředitelem Kverneland Group Czech Ing. Jiřím Zikmundem následovalo představení  širokého sortimentu strojů společnosti Kverneland jednotlivými produktovými manažery v tzv. manéži. Vybrané vystavené stroje byly také předvedeny v praktických ukázkách. Krásné počasí, pozorní hostitelé a výborné občerstvení opět potvrdili, že již tradiční Den Kvernelandu v Bečvárech je velký zážitek navštívit.

Těšíme se na příští rok, možná i s vámi. 

 

PŮDA - nejcennější aktivum zemědělství

Ve čtvrtek 3.3.2011 jsme vás přivítali v prostorách KD Střítež na dalším z řady Agrofestivalů pořádaných naší firmou. Tento seminář jsme uspořádali ve spolupráci se značkou SIMBA na téma „Půda – nejcennější aktivum zemědělství“. Naši hosté a průvodci celým programem – Ing. Václav Madl, produkt manager SIMBA, a Simon Revell, SIMBA Export Sales Director, nám poradili jak nejlépe pracovat s půdou, přiblížili nám nejnovější poznatky a výsledky výzkumů půdy a půdní struktury a seznámili nás s nabídkou značky SIMBA. Děkujeme za návštěvu všem účastníkům. 

 

Den otevřených dveří AGRI CS

Dne 16. února 2011 se konal Den otevřených dveří AGRI CS 2011 v Hustopečích. K vidění byly nové modely traktorů roku 2011, novinky ve sklizňové technice i stroje ke zpracování půdy SIMBA. To vše bylo doplněno doprovodným programem, v rámci kterého jsme shlédli módní přehlídku, poseděli u cimbálové muziky a posilnili se výborným občerstvením. Návštěvníci si mohli prezentované stroje samozřejmě i vyzkoušet a projet se v prostorách areálu. I naše firma se zúčastnila této akce a připravila pro své zákazníky autobusový zájezd na tuto zajímavou akci. Děkujeme za účast.

 

NjU2OWJjN